17

Tuesday, July

Ćwiczenia Dieta Siłownia Olsztyn, Wrocław, Kraków

Siłownia dla kobiet
 /  /  /  / Siłownia dla kobiet
Siłownia dla kobiet

Siłownia dla kobiet

Siłownia dla kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

sport (15)Siłownia zwykle kojarzy nam się z ciasnym, ciemnym i zatłoczonym miejscem, na którym przebywają wyłącznie umięśnieni panowie. Obecnie jednak znacząco to się zmieniło. Już coraz częściej na siłowniach spotkamy właśnie kobiety. Wbrew pozorom nie siedzą one tylko i wyłącznie na rowerkach stacjonarnych. Ich treningi są bardzo różnorodne.

Oczywiście wciąż wiele kobiet preferuje sport, przy którym nie trzeba za bardzo się męczyć. Takie panie zwykle spotkamy na bieżniach lub rowerkach. Jest jednak jeszcze grupa dam, która preferuje zajęcia grupowe. Mogą być one nastawione na budowanie sylwetki lub zrzucanie zbędnych kilogramów. Pozostała reszta kobiet, czyli dosłownie kilka z nich, ćwiczy tak samo, jak mężczyźni. To właśnie te panie spotkamy na strefie z wolnymi ciężarami. Wyciskają one ogromne sztangi i podnoszą wielkie ciężary. Wzbudzają podziw wśród wielu mężczyzn i są ogólnie szanowane. Jeśli więc same nie możemy się do tego przekonać, przejdźmy się do pobliskiej siłowni i sprawdźmy, kogo tam spotkamy.

Podobne wpisy:

About the author:

Related posts
gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, wynajem igłofiltrów stalowych, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, armatura łazienkowa Dornbracht, taśmy transportujące Primacon, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, przenośniki rolkowe Primacon, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy