17

Tuesday, July

Ćwiczenia Dieta Siłownia Olsztyn, Wrocław, Kraków

Stojaki rowerowe
 /  /  /  / Stojaki rowerowe
Stojaki rowerowe

Stojaki rowerowe

Stojaki rowerowe
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Stojaki rowerowe (1)Aktywność fizyczna jest niezwykle istotną częścią zdrowego stylu życia. Jeśli nie mamy czasu na chodzenie na siłownię warto zapewnić sobie odpowiednią ilość ruchu podczas codziennych czynności. Zamiast samochodem możemy wybrać się do sklepu rowerem lub na pieszo – wybór zależy od tego jak duże zakupy planujemy. Podczas spaceru musimy zwracać uwagę na to, aby równomiernie rozłożyć w obu rękach ciężar i nie garbić się. Dzięki temu unikniemy bolących ramion i pleców.
Stojaki rowerowe zwykle umieszczone są zaraz przy wyjściu ze sklepu, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, gdzie będziemy mogli przypiąć nasz rower.
Jeśli mamy windę w bloku, w którym mieszkamy, możemy chociażby raz na jakiś czas z niej zrezygnować. Wchodzenie po schodach pozwoli poprawić nam naszą kondycję i stopniowo zwiększać wydolność.
Jeśli nasza praca jest pracą biurową i mamy taką możliwość, warto wymienić fotel na piłkę. Korzysta z takiej opcji wielu lekarzy. Dzięki temu nasz kręgosłup utrzymuje się w odpowiednim ułożeniu, mięśnie dna miednicy są wzmacniane, a reszta mięśni nie jest obolała po całym dniu spędzonym w jednej pozycji.

Podobne wpisy:

About the author:

Related posts
przenośniki rolkowe Primacon, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, przeszczep chrząstki warszawa, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Lampa wisząca Gracia 40cm, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, laweta Golub-Dobrzyń, depilacja laserowa n25, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa